Konferencje Lublin - 52 obiekty konferencyjne

www.konferencjelublin.com

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Konferencje w Lublin

Nazwa konferencji:III Polski Kongres Genetyki

Obiekt:Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

Miejscowość:Lublin

Data rozpoczęcia:2010-09-12

Data zamknięcia:2010-09-15

Organizator:Polskie Towarzystwo Genetyczne

Opis:Szanowni Państwo
Komitet Organizacyjny III Polskiego Kongresu Genetyki, Polskie Towarzystwo Genetyczne i Polskie Towarzystwo Genetyki Człowieka mają zaszczyt zaprosić Państwa na Kongres, który odbędzie się w dniach 12-15 września w Lublinie.
Genetyka jest jedną z najprężniej rozwijających się nauk biologicznych, której spektakularne osiągnięcia mają znaczenie nie tylko poznawcze, ale także aplikacyjne w wielu dziedzinach życia człowieka. Rozwój genetyki ma bezpośredni wpływ na nauki medyczne, diagnostykę chorób genetycznych, medycynę sądową i rozwój współczesnej biotechnologii. Kongres stanowi szerokie forum, na którym naukowcy, doktoranci i studenci zajmujący się genetyką człowieka, genetyką zwierząt, roślin i mikroorganizmów spotkają się, aby przedstawić swoje osiągnięcia i dyskutować nad najnowszymi problemami genetycznymi. Mamy nadzieję, że program naukowy Kongresu spełni Państwa oczekiwania, a spotkania zaowocują nowymi kontaktami naukowymi oraz inicjatywami wzajemnej, owocnej współpracy.
Organizatorem Kongresu jest Instytut Mikrobiologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, a współorganizatorami, Uniwersytet Przyrodniczy i Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Obrady będą odbywać się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego zlokalizowanym w Miasteczku Akademickim w centrum Lublina. Poza wspólnymi spotkaniami naukowymi oferujemy Państwu także możliwość zwiedzenia pięknych okolic Lublina, tj. Kozłówki i Kazimierza nad Wisłą.

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Polecamy obiektywoj. lubelskie
Zobacz również

Województwo lubelskie - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjelublin.com
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl